FIX - Спільнота ІТшників FIX - Спільнота ІТшників

У яких випадках варто робити односторінкові сайти і як їх просувати

У яких випадках варто робити односторінкові сайти і як їх просувати

Коли компанія або індивідуальний продавець хочуть представити світові свій новий продукт або послугу, вони звертаються до Landing Page. Це ефективний бізнес-інструмент для продажу 1-3 найменувань.

Landing Page складається з однієї сторінки і має блокову структуру. У ній описуються конкурентні переваги, успішний досвід, гідності товарів і послуг, вигоди для клієнта, а також контактна інформація.

У 2015-2016 роках через Лендінг успішно продавалося практично все. У 2018 інтернет-користувачі вже бачили дорвеї, фіктивні сайти-шахраї, велика кількість підробок та неякісної продукції, після чого довіра до подібних ресурсів впала.

Але потрібно пам'ятати, що одного Landing Page недостатньо для ефективного продажу. З 2017 року односторінкові сайти погано ранжуються пошуковими системами, тому без серйозної рекламної кампанії не обійтися. Щоб підняти Лендінг в ТОП 10, потрібна як SEO-оптимізація, так і підтримка таргетом SMM і контекстом, публікації в ЗМІ.

Для формування довіри у покупців потрібен багатосторінковий добре оптимізований сайт / інтернет-магазин.

Односторінковий формат сайту виконує кілька завдань:

  • Добре продає продукти імпульсивного попиту, які знаходяться в тренді (наприклад, спиннер, селф-палки, надувний диван, бездротові навушники, троянда в колбі);

У яких випадках варто робити одностранічнікі і як їх просувати

  • Збирає базу контактів (лидів) для подальшої роботи через email і телефон. Контакти добре збирати за допомогою безкоштовних «булочок», включаючи знижки, купони, безкоштовні консультації. Наприклад: «залиш контакт і отримай подарунок / скачай корисний мануал». Часто використовується в Інфобізнес.
  • Продає складні В2В-послуги. Спонукання заповнити для зворотного зв'язку часто використовується для В2В-бізнесу. Приклад: Лендінзі бізнес-заходів, галузевих конференцій і вебінарів.

Якщо бізнес будується навколо монопродукта, то можна сміливо замовляти Лендінг і використовувати стандартний сценарій продажу.

Багато хто наївно думає, що Лендінг працює абсолютно для всіх напрямків, і створюють велику кількість односторінкових сайтів. На практиці справа йде таким чином: Landing Page малоефективний в секторі ecommerce, де важливо представляти рясний асортимент товарів і послуг. Користувач швидше піде на сайт зі звичним форматом інтернет-магазину, де можна користуватися фільтрами і зручною навігацією.

Landing Page також неефективний при просуванні бренду, тому що призначений для продажу товару. Брендування будується за рахунок корпоративного сайту і рекламної кампанії. Це ж стосується підвищення впізнаваності продукту.

З цієї причини інтернет-магазини використовують односторінкові сайти для тестування ніш і окремих продуктів, перш ніж включати їх в свій асортимент і замовляти великі партії.

Як просувати Landing Page

Лендінг має слабкий потенціал для SEO-просування. Він поступається в боротьбі за місця в пошуковій видачі класичним сайтам з більш об'ємним семантичним ядром. Щоб просувати сайт вгору в пошуковій видачі, необхідно регулярно публікувати якісний контент і розширювати семантичне ядро, що неможливо робити на однострінкових сайта. Таким чином, контент-маркетинг непридатний до односторінкового сайту, тому його на порядок важче підняти в ТОП.

Перевірений спосіб залучити трафік на посадкову сторінку — використовувати контекстну рекламу. При цьому важливо, щоб сайт був сформований під один або два запити, які тісно пов'язані між собою.

Другий ефективний інструмент — SMM. З соціальних мереж можна залучити великий трафік, купуючи пости в групах з розміщенням короткого опису і посилання на односторінковий сайт. Також Лендінг буде ефективно працювати, якщо купувати рекламу у популярних YouTube-відеоблогерів, які користуються довірою аудиторії.

Третій важіль просування — використання тізерних мереж, де платити потрібно тільки за реальних відвідувачів власного сайту. Працює це таким чином: до тізерної мережі підключаються сотні тисяч сайтів. На їх сторінках відображається реклама, яка виводить користувача на посадкову сторінку. Найвищу конверсію дають розважальні, новинні і комерційні ресурси, які підключені до тізерної мережі.

Коли користувач потрапив на сайт і вже збирається робити заявку, важливо щоб до адмінпанелі була підключена CRM-система. Це дозволить швидко обробляти замовлення, бачити їх кількість і обдзвонювати клієнтів.

Таким чином Landing Page все ще залишається інструментом продажів, тільки вимагає більш продуманого підходу: знання специфіки товару, що продається і ключової аудиторії, найбільш вдалий час для запуску і таргінг маркетинг. 

Article type:
Translation
302
kit
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Используя этот сайт, вы соглашаетесь с тем, что мы используем файлы cookie.