InLviv.net - Львівський портал у Львові

Найкращі додатки для редагування фото на Android-смартфонах

Найкращі додатки для редагування фото на Android-смартфонах

Смартфони стають все потужнішими, тож користувачі вимагають від пристроїв все складніших завдань. Зараз у Google Play можна знайти чимало додатків, що допоможуть у редагуванні фото. Але не всі з них варті уваги. Журналіст prostotech.com обрав 5 дійсно корисних застосунків для редагування знімків.

Snapseed

Це один із найкращих фоторедакторів. Додаток повністю безкоштовний та всі функції, фільтри, інструменти в ньому теж, що не може не радувати користувачів. Відкривши редактор перед вами з'являється великий асортимент різних інструментів і фільтрів.

Крім корекції загальних характеристик фото, є в Snapseed і можливість зміни виду тільки виділених на знімку ділянок (інструмент «Фрагменти»). Є також функції:

  1. кадрування
  2. повороту
  3. виправлення горизонту
  4. додавання рамок.

Не обійшлося і без кількох художніх фільтрів, хоч їх і небагато, але кількість їхніх налаштувань дає змогу отримати найрізноманітніші варіанти. Також є інструменти, на які варто звернути увагу – це точкова і вибіркова корекції, робота з портретом, фільтр «PoP», розмиття елементів на знімку і інструмент «Драма», який підійде для додання неба з хмарами на фото виразності.

Фото, відредаговане за допомогою Snapseed

Редактор також містить підказки для новачків. Їх можна знайти в «Керуванні». Там ви можете подивитися як редагувати ті чи інші фото, подивитися фотографії різних фотографів тощо.

VSCO

Це дійсно унікальний і якісний додаток, яке містить безліч добре розроблених фільтрів. VSCO – це компанія, в якій працюють вихідці з Apple, MTV, Audi, Levi's, Adobe, Sony. Всі разом вони розробляють інструменти і фільтри VSCO для смартфонів.

VSCO

Головна сторінка VSCO

VSCO – це не просто фоторедактор, це певною мірою instagram. Тільки цей instagram для людей, які можуть поділитися дійсно гарними і унікальними фотографіями. Додаток відкриває можливості для всіх і навіть якщо ви тільки почали фотографувати своїм смартфоном, то ви можете черпати натхнення в інших фотолюбителів і вдосконалювати себе в мобільній фотографії.

Весь додаток розділений на кілька вкладок: – Camera (Зйомка) – Library (Бібліотека фото) – Store (Магазин фільтрів) – Discover (Новини від VSCO, добірки фотографій) – Profile (Ваш профіль) – Settings (Налаштування).

Як редагує фото VSCO

Для того, щоб відредагувати фото, натисніть на відповідну кнопку в середині нижньої панелі. Тут відкриється, мабуть, найцікавіше у всьому додатку – режим редагування. Спочатку ви побачите список фільтрів, щоб застосувати певний фільтр, просто натисніть на нього. Якщо ви хочете налаштувати інтенсивність фільтру, натисніть на його іконку ще раз. Ви можете змінювати інтенсивність застосування в 12 градаціях.

Стандартних фільтрів в VSCO близько десятка. Але якщо ви хочете редагувати без обмежень, в режимі «Store» ви можете придбати додаткову кількість фільтрів. Крім фільтрів, в VSCO є і стандартні опції налаштування фотографії: яскравість, контрастність, різкість і так далі. Також можна обрізати або вирівняти фото. Щоб перейти до них, просто виберіть відповідну кнопку в режимі редагування.

VSCO має хорошу колекцію фільтрів для смартфонів

VSCO містить одну із найкращих колекцій фільтрів для смартфонів. Найкращі стандартні фільтри hb1, hb2 і A5. А якщо говорити про платні, то варто придбати фільтри з рубрики «C», а також: Kk1, E4, A4, A6, M5. VSCO містить також спеціалізовані фільтри, як для портретів, так і для природи тощо.

Lightroom

Adobe Lightroom mobile – це молодший брат Adobe lightroom, де є великий вибір інструментів редагування, хоча значно вужчий, ніж в комп'ютерному варіанті.

Для початку роботи вам потрібно створити колекцію і додати в неї всі фотографії, з якими ви збираєтеся працювати. До речі, колекції синхронізуються і стають доступними в комп'ютерній версії Adobe Lightroom. Після ви зможете швидко впорядкувати фотографії, позначивши їх прапорцями (проведіть пальцем вгору або вниз по фотографії) або зірочками. За допомогою програми ви можете змінити баланс білого, інтенсивність кольору, колірну температуру, різкість, експозицію і багато іншого. Якщо ви не хочете так сильно заморочуватися, то доступні зміни параметрів в більш простому режимі. Наприклад, зробити колір холодним або теплим тощо. Також слід звернути увагу, що багато функцій є платними. Та купувати підписку немає необхідності, адже є альтернатива – Snapseed, де практично всі ці функції безкоштовні.

Afterglight

Як працює фоторедактор Afterglight

Над Afterlight попрацював професійний фотограф, вже заслуговує на увагу. Перше, про що хочеться сказати, це пристойний набір інструментів для редагування зображення (всього близько 15). У Вас є можливість налаштувати контраст, насиченість, задати температуру зображенню, вирівняти колір, баланс білого тощо.

Що стосується фільтрів (а їх тут 56), то видно, що розробляв справжній майстер і кожен ефект може зробити з фотографії щось цікаве. Справа в тому, що в Afterglight є категорія фільтрів, які були розроблені і створені за участю користувачів Instagram. Незважаючи на численну кількість фільтрів і інструментів, Afteight цікавий і потрібний своїми ефектами відблисків, снігу, засвічення. Так само в додатку присутні різні ефекти, наприклад дзеркальний ефект. Всього додаток налічує 23 «плівкових» ефекти, завдяки яким можна «засвітити» фотографію, додати текстуру і так далі. Тобто додати ефекти, характерні тільки для плівкових фотографій.

App for type

Це готові написи-наклейки на будь-який випадок. Набір постійно оновлюється. Просто вибираємо напис, вибираємо колір, розмір, розташування на фото і готово. Люблю це додаток за його стиль і простоту.

App for type

App for type має написи-наклейки на будь-який випадок

Джерело:prostotech.com

130
kit
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!