FIX - Спільнота ІТшників FIX - Спільнота ІТшників

Marketing

Показать фильтр
Як обрати оптимальний час для постів у соцмережах

Для тих, хто лише починає опановувати роботу з новими медіа, завжди здається, що кількість контенту є недостатньою, а охоплення — мінімальним. Коли ж найкраще публікувати новий контент у соціальних мережах?

315
Мобільні оператори України змовилися стягувати абонплату 13 раз на рік?

Антимонопольний комітет почав розслідування факту зміни трьома найбільшими мобільними операторами країни розрахункового періоду в тарифних планах. Про це повідомляє прес-служба відомства.

406
У яких випадках варто робити односторінкові сайти і як їх просувати

Коли компанія або індивідуальний продавець хочуть представити світові свій новий продукт або послугу, вони звертаються до Landing Page. Це ефективний бізнес-інструмент для продажу 1-3 найменувань.

337
Як залучити трафік на сайт, 6 альтернатив SEO

Google отримує близько 66 тис. пошукових запитів кожну секунду. З огляду на це, було б дивно не приділяти увагу пошукової оптимізації. Однак це не єдиний інструмент, який можна використовувати для збільшення трафіку на сайт.

347
Як управляти репутацією компанії в пошуку Google

Ефективні SEO-тактики для поліпшення сприйняття бренду в результатах пошуку

Editor's comment
Автор – Рэнд Фишкин, основатель Moz
170
Google буде автоматично підтверджувати сайт в Search Console при наявності аккаунта в GA

Google оголосив , що почне автоматично підтверджувати права на сайт в Search Console, якщо веб-майстер є підтвердженим власником того ж ресурсу в Google Analytics.

159
Як здати іспити Яндекс і Google і для чого це потрібно

Поповнюємо ряди сертифікованих фахівців

Фахівці з інтернет-рекламі, на відміну від студентів, можуть вибирати - складати іспити чи ні. Однак у нас отримання сертифікатів майданчиків проходить червоною ниткою через всю кар'єру співробітників. Все, від новачків до керівників відділів, щорічно оновлюють свої сертифікати. Це потрібно не тільки для підвищення конкурентоспроможності агентства на ринку, але і для актуалізації знань самих фахівців.

164
Используя этот сайт, вы соглашаетесь с тем, что мы используем файлы cookie.