FIX - Спільнота ІТшників FIX - Спільнота ІТшників

Apple знижує виробництво iPhone через низький попит

Apple знижує виробництво iPhone через низький попит

За словами джерел, проблема виникла через складнощі з прогнозуванням попиту на нові моделі. Компанія Apple скорочує виробництво трьох моделей iPhone останньої лінійки: XS, XS Max і XR. Про це пише The Verge з посиланням на звіт The Wall Street Journal.

Замовлення на виробництво найбільш доступної з трьох моделей - iPhone XR - були зменшені відразу на третину. Коригування в обсяги поставок iPhone XS і iPhone XS Max менш значні. Причиною такої ситуації, можливо, став випуск відразу трьох моделей - попит на три смартфона передбачити складніше, ніж попит на один апарат.

Рішення про зниження числа замовлень може бути результатом зміни стратегії Apple, яка останнім часом зосередила увагу на збільшенні суми грошей, яку вона отримує за кожен пристрій, замість того, щоб збільшувати обсяги продажів. У минулому кварталі компанія показала 29-відсоткове збільшення виручки в своєму підрозділі смартфонів без змін обсягу продажів iPhone, так що це стратегія, схоже, окупається.

У минулому році були аналогічні прогнози спаду продажів Apple з iPhone X, але в кінцевому підсумку це виявилося спекуляцією. Незважаючи на меншу кількість продажів, перший звіт Apple про доходи в 2018 році на початку цього року показав, що iPhone X привів компанію до 11-відсоткового збільшення виручки. Генеральний директор Apple Тім Кук зазначив, що «iPhone X перевершив наші очікування і став нашим найбільш продаваним iPhone щотижня з моменту його поставки в листопаді».

Крім цього, Apple більше не планує розкривати продажі одиниць для своїх пристроїв в своїх квартальних звітах. Тому буде складніше сказати, чи є звіти зі зменшеним попитом істинними. Але якщо Apple зможе зберегти зростання виручки, для інвесторів, швидше за все, не буде мати значення, скільки iPhone було продано.

kit
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Используя этот сайт, вы соглашаетесь с тем, что мы используем файлы cookie.