FIX - Спільнота ІТшників FIX - Спільнота ІТшників

Samsung Galaxy S8 і Galaxy Note 8 масово зламалися по всьому світу

Samsung Galaxy S8 і Galaxy Note 8 масово зламалися по всьому світу

Як стало відомо, відносно недавно відбувся реліз операційної системи Android 9.0 Pie для трьох цих мобільних пристроїв, а є нова ОС частиною фірмової прошивки One UI. Перші хто встановив новітнє програмне забезпечення на свої телефони користувачі виявили, що час автономної роботи їх смартфонів скоротилася в кілька разів. Втім, на жаль, на цьому проблеми не обмежилися. Як пише PhoneArena, з кожним днем зростає число людей, які скаржаться на проблеми з доступом до мережі 4G LTE.

Найбільше скарг надходить від власників Samsung Galaxy S8, Galaxy S8 + і Galaxy Note 8 з США, які користуються послугами стільникового оператора Sprint. Вони запевняють, що їх мобільні пристрої після установки нової операційної системи в особі Android 9.0 Pie відмовляються підключатися до мереж LTE 4G, в результаті чого швидкий інтернет їм просто недоступний, а це не дозволяє повністю користуватися смартфоном. Відзначається, що скидання налаштувань до заводських не вирішує проблеми.

Виходить, що флагмани південнокорейської корпорації, для яких нову ОС випустили через більш ніж півроку з моменту релізу її фінальної стабільної версії від Google, тепер не можуть повноцінно працювати. Сам виробник в особі Samsung тимчасово припинив поширення нової прошивки One UI на базі Android 9.0 Pie, вирішивши зайнятися дослідженням проблеми і її усуненням. Всім користувачам, яким потрібні мережі LTE 4G, пропонується звернутися в сервісний центр, де компанія-виробник готова надати інший апарат на час вирішення неполадок.

kit
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Используя этот сайт, вы соглашаетесь с тем, что мы используем файлы cookie.