FIX - Спільнота ІТшників FIX - Спільнота ІТшників

Два китайця обдурили Apple на мільйон доларів

Два китайця обдурили Apple на мільйон доларів

Китайці відсилали в сервісні центри Apple підроблені iPhone і отримували натомість нові.

Двоє китайських студентів, які проживають в Орегоні (США), розробили шахрайську схему, за допомогою якої протягом двох років заробили близько $ 896 тисяч.

Вони скуповували підроблені iPhone і відсилали їх до сервісних центрів Apple з різними скаргами, де їх замінювали на оригінальний продукт.

На даний момент притягнуто до відповідальності студенти Ян'ян Чжоу і Цюань Цзян, вони чекають на суд. Відомо, що з 2017 року вони використовували фіктивну схему ремонту смартфонів, тим самим отримавши сотні тисяч доларів.

Apple отримувала від зловмисників фейковий девайси, які прямували з різними технічними несправностями. Фахівці не могли їх відремонтувати, після чого відправляли змінення iPhone - як виявилося пізніше, замість китайських підробок.

Невідомо, як Apple дізналася про махінації, але зловмисники змогли таким чином поміняти 1493 гаджета з близько 3000 фейковий смартфонів, що надсилали раніше.

Проте, сторона захисту Ян'ян Чжоу і Цюань Цзян заявляє, що чоловіки не знали, що купували підроблені iPhone, тому не винні.

kit
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Используя этот сайт, вы соглашаетесь с тем, что мы используем файлы cookie.